Uludağ Kayak Turu
Anasayfa 111 » Günübirlik Turlar » Uludağ Kayak Turu ---

23 OCAK PAZAR  GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ TURU (KAYAK TURU)

SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZİ 23 OCAK 2011 PAZAR SABAH SAAT 04:30 DA BAKIRKÖY BOYNER’DEN,
SAAT 04:50 DA BEŞİKTAŞ İSKELE ÖNÜNDEN  VE SAAT 05:20 DE KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİNDEN ALARAK ULUDAĞ’ A  DOĞRU YOLA ÇIKIYORUZ.
YAKLAŞIK 4 SAAT SÜRECEK OLAN KEYİFLİ YOLCULUĞUMUZUN ARDINDAN ULUDAĞ’ A VARIYORUZ
ÖĞLE YEMEĞİNE KADAR VERDİĞİMİZ SERBEST ZAMAN SONRASINDA SİZLER İÇİN ÖZEL HAZIRLANAN SUCUK EKMEK VE SICAK ŞARAPTAN OLUŞAN YEMEĞİMİZİ ALIYORUZ.

Arzu eden misafirlerimiz kayak takımlarını kiralayıp hemen kayak yapmaya başlayabilirler. Hiç kayak tecrübesi olmayanlar ise önce kayak eğitimi alıp ondan sonra kayak yapmanın keyfini çıkarabilirler. Uludağ'da  sınırsız kayak yapmak isteyen misafirlerimiz ise Ski-pass kiralayıp dönüş saatimize kadar dilediklerince Uludağ'da  kayak yapabilirler. Kayaktan arta kalan zamanımızda dağ havasının eşsiz ferahlığını yaşarken çaylarınızı yudumlayabilir, karda yürüyüş yapıp, mangalda sucuk menüsünün tadına varabilirsiniz. Arzu edenler ise Telesiyej'e binip dağ manzarasını izleyerek yükseklere çıkabilir ve oradaki restorantlarda mola vererek çevredeki güzellikleri daha bir farklı yaşayabilirler. Ayrıca dileyen misafirlerimiz kardan adam yapabilir, kartopu oynayabilir, kızak kiralayabilirler. 

Saat 16:00'da dönüş yolumuza geçiyoruz. Fakat Uludağ'dan inerken İnkaya Köyü'nde tarihi çınar ağacının altında kısa bir çay molası vermeden Bursa'dan ayrılmıyoruz. Dönüş yolumuzda tekrar Topçular - Eskihisar feribot hattını kullanıyor, akşam saatlerinde İstanbul'da oluyoruz. Siz değerli misafirlerimizi sabahki hareket noktalarımızda bırakıyor, bir başka Turx Travel organizasyonunda buluşmak üzere sizlerden ayrılıyoruz.

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER

SON MODEL MERCEDES OTOBÜSLERLE SEYAHAT
VE ÇEVRE GEZİLERİ
SABAH KAHVALTI PAKETİ
ÖĞLEN YEMEĞİ : SUCUK EKMEK , SICAK ŞARAP
ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
ULUDAĞ MİLLİ PARK ÜCRETİ
TURX TRAVEL KALİTESİ VE GÜVENCESİ

TUR ÜCRETİ 85 TL OLUP NAKİT YA DA BANKA HAVALESİ OLARAK TAHSİS EDİLMEKTEDİR.

Günübirlik Turlar » Uludağ Kayak Turu