LONDRA TURU

share on facebook  tweet  share on google  print  

LONDRA TURU

"Kurban Bayramı Yurtdışı" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
LONDRA

KURBAN BAYRAMI LONDRA TURU KAPSAMINDA NELER Mİ YAPABİLİRSİNİZ? ALIŞVERİŞ İÇİN MARBLE ARCH, OXFORD CIRCUS ve TOTTENHAM COURT ROAD'A UĞRAYABİLİRSİNİZ... TRAFALGAR MEYDANI, WESTMINSTER ABBEY, BIG BEN, ST PAULS KATEDRALİ, BUCKINGHAM SARAYI'NI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ... LONDON EYE'DA LONDRA KANALLARINI METRELERCE YÜKSEKTEN İZLEMENİN KEYFİNİ ÇIKARABİLİRSİNİZ...

LONRA TURU TUR TARİHİ: 26.10.2012 - 29.10.2012

LONDRA TURU 496 EURO'DAN İTİBAREN 

LONDRA TURU TUR PROGRAMI DETAYLARI

1.Gün İstanbul-Londra

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah 05:00de buluşma. Bagaj, ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1981 sayılı uçuşu ile 07:45de Londraya uçuş. Yerel saat ile 09:55de Gatwick Havalimanı na varışın ardından özel araçlarımız ile panoramik şehir gezimizi yapıyoruz. Görülecek yerler arasında; Parlemento Binası, BIG BEN Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent Alışveriş Caddeleri, Thames Nehri & Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer.

2.Gün Londra

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Madame Tussauds & London Eye turuna katılabilirler

3.Gün Londra

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Windsor Şatosu ve de Bichester Alışveriş Köyüne (Outlet Centre) turuna katılma imkanı. Diğer ekstra tur seçeneklerini değerlendirmek isteyen misafirlerimiz Oxford City-Cambridge turuna katılabilirler .

4.Gün Londra-İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Daha sonra rehberinizin belirleyeceği buluşma noktasında buluşup Heathrow Havalimanına transfer oluyoruz ve Türk Hava Yollarının TK 1984 sefer sayılı uçuşu ile 22:30da Atatürk Havalimanına uçuş. Yerel saat ile 04:20 de havalimanına varış ve turumuzun sonu.

LONDRA TURU FİYAT DETAYLARI

 TUR ADI TUR TARİHİ 2 KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI TEK KİŞİ3. KİŞİ 0-2 YAŞ  2-12 YAŞ
 Londra Turu-Royal Nation 26/10/2012 596 € 752 € 596 € 186 € 576 €
 Londra Turu - 4*Crowne Pla  26/10/2012  656 € 852 € 656 € 186 € 636 €
 Londra Turu- (4*) Otel 29/12/2012 496 € 702 € 496 €  306 € 476 €
 Londra Turu- (4*YM) Otel  29/12/2012 566 € 872 € 566 € 306 €  546 €
 Londra Turu- (4*Merkezi)  29/12/2012 696 € 1052 € 696 € 306 € 676 €

LONDRA TURU DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

· Türk Hava Yolları ile İstanbul - Londra - İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
· Alan-Otel-Alan transferleri
· Seçilecek kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama
· Zorunlu seyahat sigortası

LONDRA TURU DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

· Otel ekstralarınız,
· Dahil olduğu belirtilemeyen tüm öğle ve akşam yemekleri,
· Yemekler sırasında alınacak içecekler,
· Vize bedeli
· İstege bağlı Seyahat Saglık Sigortası (20.Euro)
· Ekstra olduğu belirtilen tüm geziler,
· Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)

LONDRA TURU EKSTRA TUR DETAYLARI

Madame Tussauds & London Eye Turu: Madame Tussauds & London Eye turuna katılabilirler.Bu turumuzda, Madame Tussaudsda günümüzün ünlü sporcuları (David Beckham gibi), film yıldızları (son James Bond David Craig, Brad Pitt, Angelina Jolie, Jude Law...), müzisyenleri (Beyonce, Amy Winehouse...) bire bir mumyalarını göreceğiz, meşhur Big Ban çanının yer aldığı saat kulesi ve Parlamento binasını gezeceğiz. Her ikisi önünde kısa bir yürüyüş ve fotoğrafların çekimi için serbest zamanın ardından London Eye a çıkıyoruz.Gezi ücreti kişi başı 85 €

Windor Şatosu ve Bichester Köyü Turu : Windsor Şatosu ve de Bichester Alışveriş Köyüne (Outlet Centre) turuna katılma imkanı (90 Euro). Sabah kahvaltı sonrası otelden hareketle önce dünyanın halen kullanımda olan en eski kale sarayını ziyaret edeceğiz. Tur lideriniz eşliğinde şatonun davetiye ve resepsiyon odalarını gezerken görebilecekleriniz arasında Napoleonun Waterloo savaşında giydiği pelerini ve kılıcı, Fransız boulle mobilya, Van Dyckin ve Rembrandt ın resimleri göz alıcı eselerin sadece bir kısmıdır.90 €

Oxford City-Cambridge Turu : Oxford City-Cambridge turuna katılabilirler Bu turumuzda Bodleian Kütüphanesi, Harry Potter filminin çekildiği Christ Church Colloge ve Kings College Şapeli görülecektir. . Kişi Başı 120 €

  

LONDRA TURU İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARILAR 

-Fiyatlar; Havayollarının 02.01.2012 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
-Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, ücretin iadesini yapılarak, geziyi iptal etme hakkını saklıdır.
-Geziye, Tura Turizm rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
-Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
-Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
-Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
-Firmamız, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
-Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
-Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
-Otellerde c-in saati 14.00 ve c-out saati 11 - 12.00 arasıdır.
-Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 8 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden firmamız ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde firmamız herhangi bir sorumluluk taşımaz.
-Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
-Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, firmamız geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
-Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport ve Schengen vizesi gerekmektedir.

Kaynak : Londra turları, Londra Gezileri, Turu, Gezisi
Tür : Gezi Tarih : 15.09.2012
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]