Edirne Turu ( Edirne Turu ve TurX Travel Farkı)

Anasayfa » Günübirlik ve Konaklamalı Edirne Turları » Edirne Turu ( Edirne Turu ve TurX Travel Farkı)
share on facebook  tweet  share on google  print  

Edirne Turu ( Edirne Turu ve TurX Travel Farkı)

"Günübirlik ve Konaklamalı Edirne Turları" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Edirne

Edirne Turu için neden mi biz? Çünkü Edirne Turunu Türkiye'de en iyi gerçekleştiren seyahat acentasıyız. Bunda da çok iddialıyız. Edirne'yi kültürüyle, doğasıyla, tarihi yapısıyla sizlere en güzel şekilde TurX Travel olarak tanıtmaktayız. Acentamızın kurucuları Utku Tunca ve Ayhan Tunca Edirneli olup Ayhan Tunca'nın Edirne ile ilgili 20'ye yakın kitabı bulunmaktadır. Ayrıca yine kendisi 20 yıldır Yöre isimli bir Kültür - Tarih Dergisi çıkarmaktadır, İz TV ve benzeri birçok televizyon kanalında Edirne'yi tanıtmışlığı, aynı zamanda geçmişte kurucularından olduğu yerel bir televizyon kanalında uzun yıllar Kültür Tarih içerikli Edirne konulu program hazırlayıp sunmuşluğu vardır. Utku Tunca mı? Yıllardır Edirne'ye tur grupları götürmekte ve Edirne turlarının başında gidip Edirne'yi kendisi tanıtmakta ve bundan büyük bir keyif almaktadır. TurX Travel Edirne Turu farklıdır, çünkü Edirne sevdalılarından Edirne'yi öğrenisiniz tur boyunca. 

Edirne turlarımızın yer aldığı sayfalarımıza göz attığınızda günübirlik ve konaklamalı farklı destinasyonlarını da bünyesinde barındıran turlarımızı göreceksiniz. Ayrıca Kakava gibi özel tarihlerde de Edirne'yi yine Edirneli rehberler ile gezip öğreneceksiniz. 

Gelin bu tarihi serhat Şehri Edirne'yi Edirne turlarında birlşkte gezelim. Sizler Edirne turundan 'iyi ki'lerle dönün. Keşke diyeceğiniz tek husus keşke bir kez daha gelsem olsun. 

Örneğin 5 Mayıs 2018 hareketli Edirne Turumuz'da Edirne Kakava Şenliği'nde birlikte olalım... 

 

  


Tür : Diğer Tarih : 03.01.2018
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]