Assos Turu

Anasayfa » Assos Turu
share on facebook  tweet  share on google  print  

Assos Turu

ASSOS TURU

Assos Turumuz için Cuma gecesi önceden belirtilen noktalarda TurX Travel yetkilileri ile buluşup yolculuğumuza başlıyoruz. 

1. GÜN    Cumartesi sabahı erken saatlerde Behramkale Köyü'ndeki otelimize   varıyoruz. Otele giriş işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra, tesiste serbest zamanımızda dileyen misafirlerimiz istirahat ederken dileyenler deniz imkanından faydalanabiliyor.

2. GÜN   Otelde alınan kahvaltının ardından Assos Antik Kent kalıntılarının bulunduğu  Behramkale Köyü'ne geçiyoruz. Burada rehberimizden Assos tarihi hakkında bilgi alıyor ve Athena Tapınağı'nı geziyoruz. Assos Antik Kenti'ndeki fotoğraf molamızın ardından antik tiyatroyu görüp öğlen yemeğimizi aldıktan sonra Assos'tan ayrılıyoruz. İstanbul istikametinde dönüş yolumuzda Tekirdağ'da yemek ve ihtiyaç molası için duruyor, normal şartlarda 23:00 civarı İstanbul'da oluyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka TurX Travel organizasyonunda buluşmak üzere sizlerden ayrılıyoruz.

ASSOS TURUMUZDA GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER                                                                   

Ulaşım
Yarım pansiyon Otel konaklaması, (otelde alınan kahvaltılar ve akşam yemekleri dahil)
Otobüsteki ikramlar
Rehberlik hizmeti (Turizm Bakanlığı kokartına sahip)
Tüm çevre gezileri
Seyahat sağlık sigortası

ASSOS TURUMUZDA GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER                                                            

Mola yerlerindeki harcamalar, öğlen yemekleri, Tur programında gezi noktası olarak belirtilen müze ve ören yerleri giriş ücretleri (misafirlerimize müze kart almalarını öneririz, müze kart ücreti tam     20 TL, indirimli 10 TL)

***Turu tamamen gerçekleştirmek suretiyle rehberimiz sıralamada değişiklik yapma hakkına sahiptir.

ÖNEMLİ NOT: Otelde Assos'a vardığımız anda odaların hazır olmaması durumunda, odaların teslim edilmesi için kısa süreli bekleme yapmak gerekebilir.