Ilgaz Öğrenci Gezisi (Ilgaz Okul Turları, Gezileri) Ilgaz Kayak Turları

Anasayfa » Okul Gezileri » Ilgaz Öğrenci Gezisi (Ilgaz Okul Turları, Gezileri) Ilgaz Kayak Turları
share on facebook  tweet  share on google  print  

Ilgaz Öğrenci Gezisi (Ilgaz Okul Turları, Gezileri) Ilgaz Kayak Turları

"Okul Gezileri" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Ilgaz

ILGAZ DAĞI ÖĞRENCİ KAYAK TURU TUR DETAYLARI - ILGAZ DAĞI ÖĞRENCİ GEZİSİ

Ilgaz Dağı kayak Turu Tur Tarihleri için 0 212 219 01 50 ve 0 533 395 11 56 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, utkutunca@hotmail.com ve info@turxtravel.com.tr adreslerinden de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

1. Gün: İstanbul - Ilgaz Dağı Milli Parkı 

Ilgaz Dağı Kayak Turu için belirtilen saatte okul önünde TurX Travel yetkilileri ile buluşma sonrası araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinde Ilgaz Dağı Milli Parkı'na giriş  yapıyoruz. Akabinde odalarımıza yerleşme, serbest zaman. Öğle yemeğinde Mangal Partisi yapıyoruz. Dileyenler serbest zamanda kayak yapabilir, (özellikle ilk kez öğrenecekseniz bu fırsatı kaçırmayın. Babylifti yeni öğrenen kayakçılar için son derece uygun), kartopu oynayabilir, karların üzerinde çocukluğunuzu doyasıya yaşayabilirsiniz. Yada Telesiyej’le doruğa çıkıp yeşil ve beyazın doyumsuz manzarası eşliğinde cafe’ de sıcak bir şeyler içerken dostlarınızla hoş sohbetler edebilirsiniz. Akşam yemeğinde Canlı Müzik. Konaklama otelimizde.

2. Gün: Ilgaz Mountain Resort Hotel (Serbest Zaman)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Öğle yemeğimizi otelimizde alıyoruz. Belirlenen saatte otelden ayrtılıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.  Yoldaki molalarımızın ardından sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka TurX Travel  organizasyonunda buluşmak üzere sizlerden ayrılıyoruz.

Ilgaz Dağı Öğrenci gezileri istenilen tarihlerde, bir gece konaklamalı olabileceği gibi iki gece konaklamalı olarak da gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Ilgaz Dağı Kayak Turları istenilen tarihlerde dernek, arkadaş grubu, okul grupları, firma gruplarına da özel oalrak düzenlenmektedir.

 

Kaynak : Ilgaz Dağı Öğrenci Gezileri, Ilgaz Okul Turları
Tür : Gezi Tarih : 15.12.2012
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]