Yunanistan Öğrenci Gezisi (Yunanistan Okul Turları, Yunanistan Öğrenci Gezileri)

Anasayfa » Okul Gezileri » Yunanistan Öğrenci Gezisi (Yunanistan Okul Turları, Yunanistan Öğrenci Gezileri)
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yunanistan Öğrenci Gezisi (Yunanistan Okul Turları, Yunanistan Öğrenci Gezileri)

"Okul Gezileri" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Yunanistan

Yunanistan Öğrenci Gezileri gezi tarihlerini (Yunanistan Okul Turları Tur Tarihleri) belirlemeniz yeterli. Öğrenci gezilerinde TurX Travel yurtdışı alternatifleri ile de öğretmen ve öğrencilerimize farklı yerleri gezdiriyor. Komşu ülke Yunanistan'a öğrencilerimiz ile keyifli bir yolculuk yapıyor ve bize değişik kültür noktalarında büyük yakınlık gösteren Yunanistan'ı yakından tanıyoruz. TurX Travel ile Yunanistan öğrenci gezileri için 0 212 219 01 50 ve 0 533 395 11 56 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilir, vermiş olduğunuz randevu tarihi doğrultusunda sizleri okulunuzda ziyaret etmemizi sağlayabilirsiniz. Yunanistan öğrenci gezileri kapsamında daha önce defalarca kez tatbik etmiş olduğumuz tur programlarımızı sizlere sunmak ve gezilerini düzenlediğimiz çok sayıdaki diğer okullarımız gibi sizlere de destek vermekten onur duyarız.

 

Yunanistan Öğrenci Gezisi Tur Programı Detayları (1 gece konaklamalı Yunanistan Öğrenci Gezisi Tur Programı)

Yunanistan öğrenci gezisi ile komşu ülke Yunanistan'ı TurX Travel kalitesiyle keşfedin...

YUNANİSTAN ÖĞRENCİ TURU GEZİ PROGRAMI DETAYLARI

1.GÜN   İSTANBUL – SELANİK          628 km 

     

 

Yunanistan Öğrenci Gezisi için akşam belirtilen saatte okul önünden hareket.   Tekirdağ’da mola, Malkara üzerinden İpsala (TÜRK) Kipi (YUNAN) Sınır Kapıları’nda Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası EVROS Bölgesi’nden YUNANİSTAN’A giriş.  

 

2.GÜN    SELANİK   

Sabah ALEXANDROUPOLİ (Dedeağaç) KOMOTINI (Gümülcine), kahvaltı molası ve XANTHI (İskeçe) gezileri sonrası  Aprovalte Kasabası, Volvi – Koronia Gölleri – Halkidiki Yarımadası sonrası SELANİK’e varış. SELANİK ŞEHİR TURU 12 Havariler Kilisesi, Makedonia & Trakya & Bakanlık Binası – ATATÜRK’ÜN EVİ - Aristoteoles Üniversite Kampüsü, İdadi, RODANDA, Ag. George   Kilisesi, Şadırvan, HELEXPO İnternational Fuar alanı, Döner Kule,19.YY Neo Klasik Yapılar, Averof  Limanı, Beyaz Kule & Bizans üzesi, Mekadonia Tiyatro Binası, Melina Mercury Kültür Merkezi, Kütüphane, Kamara, Bedesten, “Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St.   Harlambos” Kiliseleri, Hamza Bey Camii, “B.İskender – E. Venezelos – P. Konstantin” Heykelleri, “Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios” Meydanları , “Ag. Dimitri, Egnatia, Tsmiski, Manastır, Langada, Nikis (Vas. Konstantin)” caddeler, Acropolis, Bizans surları, Eski Selanik, “Ana Poli”,Makedonia Mimarisinin hakim olduğu evler, Vladaton manastırı, şehrin kuş bakışı seyri  gezisi alış-veriş imkanı sonrası otele yerleşme ve konaklama.                                             

 

3.GÜN SELANİK - KAVALA - İSKEÇE - GÜMÜLCİNE - DEDEAĞAÇ - İSTANBUL     628- km  

   

Sabah kahvaltı sonrası, Halkidiki yarımadası, Makedonia vadisi üzerinden KAVALA’ ya varış. KAVALA ŞEHİR GEZİSİ (Panagia – Su Kemerleri – Liman – 19 yy Neo Klasik yapıları – Eski&Yeni Şehir – KAVALALI MEHMET ALİ PAŞA (İmarethane – Ev&Heykeli) – Ag. Nicholas&Teodoro Kimissi kilisesi – Deniz feneri) Er.Stavrou – El. Venizelos caddeleri “Elefterios – Karaoli – Nikotsara 28 Ekim” meydanları gezileri. Sonrasında XANTHI (İskeçe) de panoramik gezi ve mola, KOMOTINI (Gümülcine), ALEXANDROUPOLI (Dedeağaç) gezileri ve cafe molası sonrası Yunan ve Türk Free Shoplarda alış – veriş imkanı. Akşam İstanbul’ a varış.      

 

YUNANİSTAN GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 

Lux otobüsler ile gidiş-dönüş (Mercedes TOURİSMO ) 

Dahil olan hizmetlerimiz talep edilen konseptler dahilinde öğretmenlerimize ayrıca sunulmaktadır.

YUNANİSTAN GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLMAYANLAR 

 

Talep edilen konseptler dahilinde öğretmenlerimize ayrıca sunulmaktadır...

         

 

Bu geziye katılacak olan konuklar, ANTİK ÇAĞDAN GÜNÜMÜZE  Ülkeyi 25 yıldır çok iyi bilen rehberimiz ile (Tarihi – Coğrafyası – Dini – Mitolojisi – Siyaseti – Sporu – Efsane – Aktüalitesini ve Yaşantısını) dünü – bugünü ile öğrenmek fırsatına sahip olacaklardır. 

 

Bu program masa başında ülkeyi hiç görmeden veya 1-2 defa ezbere gören birisi tarafından yapılmış,veya bir yapandan alınmış değildir.yüzlerce defa tatbik edilmiş,bir KÜLTÜR PROGRAMIDIR.

 

 

Kaynak : Öğrenci Yunanistan Gezisi, Okul Yunanistan Turları
Tür : Gezi Tarih : 10.01.2013
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]