Öğretmenler Günü Özel Yunanistan Turu ( 1 gece konaklamalı Yunanistan Turları )

Anasayfa » Yurtdışı Turları (Yurtdışı Geziler) » Öğretmenler Günü Özel Yunanistan Turu ( 1 gece konaklamalı Yunanistan Turları )
share on facebook  tweet  share on google  print  

Öğretmenler Günü Özel Yunanistan Turu ( 1 gece konaklamalı Yunanistan Turları )

"Yurtdışı Turları (Yurtdışı Geziler)" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Öğretmenler

Yunanistan Turu için Öğretmenler Günü'ne ne dersiniz? 1Gece konaklamalı Yunanistan Turu tur tarihi 23 - 25 Kasım 2012... Yunanistan Turları bir gece konaklamalı olarak da güzeldir. Bir gece konaklamalı Yunanistan Turu tur tarihi 24 Kasım 2012 Öğretmenler gününe denk gelmekte. 23 Kasım akşam üzeri yola çıkıyoruz ve 24 Kasım 2012 gecesi Selanik'te 4 yıldızlı merkezi otelimizde konaklıyoruz. 1 gece konaklamalı Yunanistan Turumuzda gezi ücretimiz iki kişilik odada kişibaşı sadece 99 Euro'dur. Yunanistan Turumuz için kısıtlı kontenjanımız bulunmaktadır. Komşu ülke Yunanistan'ı TurX Travel ile keşfedin... Kasım ayı Yunanistan Turu...

YUNANİSTAN TURU GEZİ PROGRAMI DETAYLARI

1.GÜN   İSTANBUL – SELANİK          628 km 

     

 

Akşam belirtilen saatlerde belirtilen noktalardan hareket.   Tekirdağ’da mola, Malkara üzerinden İpsala (TÜRK) Kipi (YUNAN) Sınır Kapıları’nda Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası EVROS Bölgesi’nden YUNANİSTAN’A giriş.  

 

2.GÜN    SELANİK   

Sabah ALEXANDROUPOLİ (Dedeağaç) KOMOTINI (Gümülcine), kahvaltı molası ve XANTHI (İskeçe) gezileri sonrası  Aprovalte Kasabası, Volvi – Koronia Gölleri – Halkidiki Yarımadası sonrası SELANİK’e varış. SELANİK ŞEHİR TURU 12 Havariler Kilisesi, Makedonia & Trakya & Bakanlık Binası – ATATÜRK’ÜN EVİ - Aristoteoles Üniversite Kampüsü, İdadi, RODANDA, Ag. George   Kilisesi, Şadırvan, HELEXPO İnternational Fuar alanı, Döner Kule,19.YY Neo Klasik Yapılar, Averof  Limanı, Beyaz Kule & Bizans üzesi, Mekadonia Tiyatro Binası, Melina Mercury Kültür Merkezi, Kütüphane, Kamara, Bedesten, “Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St.   Harlambos” Kiliseleri, Hamza Bey Camii, “B.İskender – E. Venezelos – P. Konstantin” Heykelleri, “Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios” Meydanları , “Ag. Dimitri, Egnatia, Tsmiski, Manastır, Langada, Nikis (Vas. Konstantin)” caddeler, Acropolis, Bizans surları, Eski Selanik, “Ana Poli”,Makedonia Mimarisinin hakim olduğu evler, Vladaton manastırı, şehrin kuş bakışı seyri  gezisi alış-veriş imkanı sonrası otele yerleşme ve konaklama.                                             

 

3.GÜN SELANİK - KAVALA - İSKEÇE - GÜMÜLCİNE - DEDEAĞAÇ - İSTANBUL     628- km  

   

Sabah kahvaltı sonrası, Halkidiki yarımadası, Makedonia vadisi üzerinden KAVALA’ ya varış. KAVALA ŞEHİR GEZİSİ (Panagia – Su Kemerleri – Liman – 19 yy Neo Klasik yapıları – Eski&Yeni Şehir – KAVALALI MEHMET ALİ PAŞA (İmarethane – Ev&Heykeli) – Ag. Nicholas&Teodoro Kimissi kilisesi – Deniz feneri) Er.Stavrou – El. Venizelos caddeleri “Elefterios – Karaoli – Nikotsara 28 Ekim” meydanları gezileri. Sonrasında XANTHI (İskeçe) de panoramik gezi ve mola, KOMOTINI (Gümülcine), ALEXANDROUPOLI (Dedeağaç) gezileri ve cafe molası sonrası Yunan ve Türk Free Shoplarda alış – veriş imkanı. Akşam İstanbul’ a varış.      

 

YUNANİSTAN GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 

Lux otobüsler ile gidiş-dönüş (Mercedes TOURİSMO )  2012 MODEL

SELANİK (1) gece CAPSİS OTEL ****   (Oda + Kahvaltı) BB konaklama

KAVALA – SELANİK – ALEXANDROUPOLI – XANTHI – KOMOTINI ŞEHİR GEZİLERİ ve diğer çevre gezileri.

Yol ikramları.

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ (Yol boyunca ve şehirlerde, en ince detaya kadar anlatım ) 

YUNANİSTAN GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLMAYANLAR 

 

Öğlen akşam yemekleri   (Konaklama şekline göre)                              

Schengen vize ücreti      + Seyahat Sigortası        110 € (12-Yaşından küçükler için vize+sigorta  45 €)

Yurtdışı çıkış vergisi                                               15 YTL               

 

Bu geziye katılacak olan konuklar, ANTİK ÇAĞDAN GÜNÜMÜZE  Ülkeyi 25 yıldır çok iyi bilen rehberimiz ile (Tarihi – Coğrafyası – Dini – Mitolojisi – Siyaseti – Sporu – Efsane – Aktüalitesini ve Yaşantısını) dünü – bugünü ile öğrenmek fırsatına sahip olacaklardır. 

 

Bu program masa başında ülkeyi hiç görmeden veya 1-2 defa ezbere gören birisi tarafından yapılmış,veya bir yapandan alınmış değildir.yüzlerce defa tatbik edilmiş,bir KÜLTÜR PROGRAMIDIR.

 

Kaynak : Yunanistan Turları, Yunanistan Gezileri, Turu Gezi
Tür : Gezi Tarih : 10.10.2012
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]