Yılbaşı Viyana Turu (Yılbaşı Yurtdışı Turları Viyana)

Anasayfa » Yılbaşı Yurtdışı Turları (Yurtdışı Yılbaşı Turu) » Yılbaşı Viyana Turu (Yılbaşı Yurtdışı Turları Viyana)
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Viyana Turu (Yılbaşı Yurtdışı Turları Viyana)

"Yılbaşı Yurtdışı Turları (Yurtdışı Yılbaşı Turu)" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Yılbaşı

YILBAŞI VİYANA TURU SİZLERİ BÜYÜLEYECEK. YILBAŞI İÇİN GÜZEL BİR SEÇİMDİR VİYANA TURLARI. SOYLU BİR KENT VİYANA YENİ YILA GİRERKEN SİZLERİ BEKLİYOR...

 

Yılbaşı Viyana Turu için tur tarihleri : 29.12.12-01.01.2013

Yılbaşı Viyana Turu Kişibaşı 396 €'dan başlayan fiyatlarla...

 

Yılbaşı Viyana Turu Program Detayları

1. Gün İstanbul - Viyana
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali yetkililerimizle 06:10da buluşuyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, Türk Hava Yollarının TK 1883 sayılı uçuşu ile saat 08:10da Viyanaya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 09:30da Viyana ya varışımızda, Viyana şehir gezisi yapıyoruz, Ring Caddesi, Opera, Hofburg Sarayı, İkiz Müzeler, Parlamento Binası, Burg Tiyatrosu, Belediye Binası, Üniversite göreceğimiz yerler arasında. Şehir gezimizin ardından, otelimize transfer ve odalara yerleşme. Kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek Grinzig Meyhaneleri turuna katılabilirler.(kişi başı 50 Euro)


2. Gün Viyana
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, Bratislava gezisine katılabilirler. (kişi başı 50 Euro)


3. Gün Viyana
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, Viyana Ormanları-Segrotto-Mayerling-Baden gezisine katılabilirler.(kişi başı 60 Euro)


4. Gün Viyana - İstanbul
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman ve ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havaalanına transfer. Türk Hava Yollarının TK 1888 sayılı uçuşu ile saat 19:35de İstanbula hareket. Yerel saat ile 22:50de İstanbul a hoş geldiniz.

Yılbaşı Viyana Turu Fiyat Detayları

 

 Tur Adı Tur Tarihi

 2 Kişilik Oadada Kişibaşı

 Tek Kişi3. Kişi  0-2 Yaş 2-12 Yaş
 Viyana Turu- 4*Austria Trend Hotel vb.   29.12.2012 646 € 822 € 646 € 186 € 626 €
 Viyana Turu- 5* Sofitel Vienna Stephansdom Htl vb 
 29.12.2012 746 € 972 € 746 € 186 € 726 €
      

 Yılbaşı Viyana Turu Dahil Olan Hizmetlerimiz

-Türk Hava Yolları ile İstanbul - Viyana/ Viyana- İstanbul gidiş dönüş uçak bileti,
-Seçtiğiniz otel kategorisinde otelde 3 gece oda & kahvaltı konaklamalar,
-Programda dahil olduğu belirtilen tüm transferler
-Programda dahil olduğu belirtilen tüm geziler
-Havalimanı ve güvenlik vergisi
-Türkçe yerel rehberlik hizmeti
-Zorunlu seyahat sigortası

Yılbaşı Viyana Turu Dahil Olmayan Hizmetler

-Her türlü kişisel harcamalar
-Programda dahil olduğu belirtilmeyen geziler
-Yurtdışı çıkış harcı
-Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro)

Yılbaşı Viyana Turu Ekstra Gezi Detayları

Grinzing Meyhane Turu : Bu gezimizde Viyananın eğlence merkezi olan Grinzig Tepelerine giderek bölgenin en sevilen restoranlarından birinde kemanlar, akordeonlarla Viyana şarkıları eşliğinde içkili (sınırlı) bir yemek yiyeceksiniz. Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman eşliğinde Viyana şarkıları ile Grinzinger Heurigen show gösterilerinin sunulduğu esnada şarapların ikram edildiği muhteşem bir gece olacak. Bu turumuz öncesinde şehrin en tarih kokan tepelerini ve 2.Viyana kuşatmasında 1683de Padişah Otağının kurulduğu meşhur Kahlenberg tepelerini ziyaret etme imkanı bulabileceksiniz

Gezi ücreti kişi başı 50 Euro.

Bratislava Turu: Kişi başına düşen 25000 €luk milli gelirle Avrupanın en zengin başkentlerinden olan Bratislavada, Tunanın incisi Bratislava nehir kıyılarını, 1529da 1.Viyana Kuşatması öncesinden günümüze kadar gelmiş Türk izlerini, Bratislava Kalesini, St.Martin Katedralini, Grassalkovich Sarayını, Parlamento Binasını, Slovak Devlet Tiyatro Binasını, Mozartın 6 yaşında Maria Theresaya ilk konserini verdiği tarihi binayı göreceğiz. Ardından eski şehir merkezinde yemek, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman.

Gezi ücreti kişi başı 50 Euro

Viyana Ormanları-Segrotto-Mayerling-Baden Turu : Bu gezimizde Nazi Almanyasının 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupanın en büyük yer altı gölü olan Seegrottoya gidip unutulmaz bir tekne turu yapıyoruz. Sonrasında Avusturya tarihini değiştiren ve filmlere konu olan meşhur Mayerling Av Köşkünü, Beethovenin 9. Senfonisini bestelediği kaplıcaları ve tabiat şehri Baden i göreceğiz. Sonrasında kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Unutamayacağınız bu gezimizden sonra dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan önceden rezervasyon yaptıracağımız Viyana Konser Gecesine katılabilirler.

Gezi ücreti kişi başı 60 Euro

Kaynak : Viyana Turları, Viyana Turu, Viyana Gezileri, Gezi
Tür : Gezi Tarih : 24.10.2012
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]