Yılbaşı Berlin Turu (Yılbaşı Yurtdışı Turları Berlin)

Anasayfa » Yılbaşı Yurtdışı Turları (Yurtdışı Yılbaşı Turu) » Yılbaşı Berlin Turu (Yılbaşı Yurtdışı Turları Berlin)
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Berlin Turu (Yılbaşı Yurtdışı Turları Berlin)

"Yılbaşı Yurtdışı Turları (Yurtdışı Yılbaşı Turu)" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Yılbaşı

Yılbaşı Berlin Turu Tur Tarihi; 29.12.2012 - 01.01.2013. Yılbaşı Berlin Turu... Neden mi? Çarpıcı, Büyüleyici vecool Berlin…Bu Hip ve hareketli kentte gece hayatı çok renkli. Görmek ve görülmek için gidilen barlardan caz kulüplerine, tiyatro oyunlarından Türk ve Yahudi mahallelerinin bohem çekiciliğine, kent çokcazip manzaralar sunuyor…  Yılbaşında Berlin Turu için TurX Travel 0 212 219 01 50 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz... Yılbaşı Berlin Turu 496 Euro'dan itibaren. 

Yılbaşı Berlin Turu Tur Programı Detayları

1.Gün İstanbul-Berlin
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde yetkililerimizle 06:40da buluşuyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından, Türk Hava Yollarının TK 1721 sayılı uçuşu ile saat 08:30da Berline hareket ediyoruz. Yerel saat ile 10:25de Berlin e varışımızın ardından Panoramik Berlin Şehir gezisi yapıyoruz. Bu gezimizde Zoo İstasyonu, Kürfurstendamm, Tiergarten, Checkpoint Charlie, Bardenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Berlin Olimpiyat Stadyumu göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir gezimizin ardından, otelimize transfer oluyoruz. Sonrasında kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman.


2.Gün Berlin
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, Dresden gezisine katılabilirler.


3.Gün Berlin
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, Potstdamer Platz gezisine katılabilirler.


4.Gün Berlin-İstanbul
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman,Rehberinizin belirleyeceği saatte otelde buluşma ve havaalanına transfer. Türk Hava Yollarının TK 1724 sayılı uçuşu ile saat 19:00da İstanbula hareket. Yerel saat ile 22:45de İstanbul a hoş geldiniz.

Yılbaşı Berlin Turu Fiyat Detayları

 Tur Adı Tur Tarihi 2'li Odada
Kişi Başı
 Tek Kişi 3. Kişi  0 - 2 Yaş 2 - 12 Yaş  
 
Berlin Turu - (4*) Otel
Berlin Turu - (4*) Otel
 29/12/12 496 € 592 €  496 € 306 € 476 €
 Berlin Turu - (4*YM) Otel  29/12/12 546 € 652 € 546 €  306 € 526 €
 Berlin Turu - (4*Merkezi) 29/12/12 596 € 722 € 596 € 306 € 576 €

 

Yılbaşı Berlin Turu Dahil Olan Hizmetlerimiz

· Türk Havayolları ile İstanbul - Berlin - İstanbul uçak bileti

· Seçilecek kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama

· Programda dahil olduğu belirtilen tüm transferler

· Panoramik Berlin şehir turu

· Zorunlu seyahat sigortası

· Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

Yılbaşı Berlin Turu Dahil Olmayan Hizmetler

· Otel ekstralarınız,

· Yılbaşı Berlin Turu'na dahil olduğu belirtilemeyen tüm öğle ve akşam yemekleri,

· İsteğe bağlı Seyahat Sağlık Sigortası (20.-Euro)

· Yemekler sırasında alınacak içecekler,

· Vize ücreti, servis bedeli (120 Euro),

· Ekstra olduğu belirtilen tüm geziler,

· Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)

Yılbaşı Berlin Turu Ekstra Tur Detayları

Dresten Gezisi : Bu gezimiz için Dresden'e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 160 km sürecek yolculuğumuz sonrası Dresden'e varıyoruz. Ardından panoramik şehir turumuz başlıyor Almanyanın bu eşsiz şehri Dresden! Kuzeyin Floransası Dresden şehrinde nereye giderseniz güzel sanatlarla karşılaşırsınız. Elbe Nehrinin kenarındaki bu şehre haklı olarak Elbe'nin Floransası da denir. İtalya'nın ünlü metropolü gibi Dresden de çok sayıda dünya çapında sanat eseri koleksiyonları barındırır. Bugüne dek ayakta kalmış olan sayısız muhteşem barok yapı, Güçlü August döneminin şanını ve ihtişamını taşımaktadır. Avrupa'nın en güzel su saraylarından biri olan Moritzburg, Dresden'den yalnızca 10 km uzaklıkta kuzey yöndedir: Sarayın parkında yürüyüş yapabilir ve hayaller kurabilirsiniz. Gezi ücreti kişi başı 50 Euro.

Potstdamer Platz Gezisi : Berline yarım saat (45 km ) mesafedeki bu tarihi Alman Kenti Unesco Dünya Mirası Listesindedir. Şehir % 75 yeşil alan ile %25 binalar ve caddeleri içerir. Potsdam da yaklaşık 20 göl ve nehir vardır. Sanssouci Sarayı, Dikilitaş, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kilisesi, Tarihi değirmen Ende, Rus kolonisi Aexandrowka, Fransız Kilisesi, St. Peter und Paul Kilisesi, Potsdam turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Gezi ücreti kişi başı 55 Euro.

  

Kaynak : Berlin Turları, Berlin Turu, Berlin Gezileri, Gezi
Tür : Gezi Tarih : 24.10.2012
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]