Yılbaşı Londra Turu (Yılbaşı Yurtdışı Turları Londra)

Anasayfa » Yılbaşı Yurtdışı Turları (Yurtdışı Yılbaşı Turu) » Yılbaşı Londra Turu (Yılbaşı Yurtdışı Turları Londra)
share on facebook  tweet  share on google  print  

Yılbaşı Londra Turu (Yılbaşı Yurtdışı Turları Londra)

"Yılbaşı Yurtdışı Turları (Yurtdışı Yılbaşı Turu)" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Yılbaşı

Yılbaşı Londra Turu Sizlerle...Dünyanın en hip, en cool, en trend belirleyici ve en hareketli şehri desek yeridir Londra için. Müzik, gece hayatı, moda, yeme içme ve eğlencenin kalbi burada atar ve Londra yaptığı her şeyle diğer büyük dünya şehirlerine örnek teşkil eder.

Yılbaşı Londra Turu Tur Tarihleri : 29.12.2012-01.01.2013

Yılbaşı Londra Turu 696 €'dan itibaren...

 

 

Yılbaşı Londra Turu Program Detayları

1.Gün İstanbul-Londra
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Tura Turizm kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla sabah 05:00te buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1979 sefer sayılı uçuşu ile 07:45da Londraya doğru havalanıyoruz. Yerel saat ile 09:50de Londra Gatwick Havalimanı na varışın ardından özel araçlarımız ile panoramik şehir gezimizi yapıyoruz. Görülecek yerler arasında; Parlemento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent alışveriş caddeleri, Thames Nehri & Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.


2.Gün Londra
Otelde alacağımız kahvaltının ardından, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Madame Tussauds & London Eye turuna katılabilirler.(Kişibaşı 85 euro)

3.Gün Londra
Otelde alacağımız kahvaltının ardından, kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Windsor Şatosu ve de Bichester Alışveriş Köyüne (Outlet Center) turuna katılma imkanı. (Kişibaşı 90 euro) Diğer ekstra tur seçeneklerini değerlendirmek isteyen misafirlerimiz Oxford City-Cambridge turuna katılabilirler . (Kişibaşı 120 euro)

4.Gün Londra-İstanbul
2013ün ilk sabahına uyanacağımız bugünde tüm misafirlerimize mutlu bir yıl dileriz Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Daha sonra rehberimizin belirleyeceği saatte Heathrow Havalimanına transfer oluyoruz ve Türk Hava Yollarının TK 1984 sefer sayılı uçuşu ile 22:30da Atatürk Havalimanına uçuş. Yerel saat ile 04:20 de havalimanına varış ve turumuzun sonu.

Yılbaşı Londra Turu Fiyat Detayları

 Tur Adı Tur Tarihi 2 Kişilik Odada Kişibaşı Tek Kişi 3. Kişi 0-2 Yaş 2-12 Yaş
 Londra Turu - 3* Royal National vb. 
 29.12.2012 696 € 992 €696 € 186 €676 €
 Londra Turu- 4* Radisson Blu Portmant Hotel vb. 29.12.2012 796 €1152 €796 € 186 € 776 €
     

 Yılbaşı Londra Turu Dahil Olan Hizmetlerimiz

· Türk Hava Yolları ile İstanbul - Londra - İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
· Alan-Otel-Alan transferleri
· Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
· Panaromik Şehir Turu
· Seçilecek kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama
· Zorunlu seyahat sigortası

Yılbaşı Londra Turu Dahil Olmayan Hizmetler

· Otel ekstralarınız,
· Dahil olduğu belirtilemeyen tüm öğle ve akşam yemekleri,
· Yemekler sırasında alınacak içecekler,
· Vize bedeli
· İstege bağlı Seyahat Saglık Sigortası (20.Euro)
· Ekstra olduğu belirtilen tüm geziler,
· Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)

Yılbaşı Londra Turu Ekstra Gezi Detayları

Madame Tussauds & London Eye Turu: Madame Tussauds & London Eye turuna katılabilirler.Bu turumuzda, Madame Tussaudsda günümüzün ünlü sporcuları (David Beckham gibi), film yıldızları (son James Bond David Craig, Brad Pitt, Angelina Jolie, Jude Law...), müzisyenleri (Beyonce, Amy Winehouse...) bire bir mumyalarını göreceğiz, meşhur Big Ban çanının yer aldığı saat kulesi ve Parlamento binasını gezeceğiz. Her ikisi önünde kısa bir yürüyüş ve fotoğrafların çekimi için serbest zamanın ardından London Eye a çıkıyoruz.Gezi ücreti kişi başı 85 € Windor Şatosu ve Bichester Köyü Turu : Windsor Şatosu ve de Bichester Alışveriş Köyüne (Outlet Centre) turuna katılma imkanı (90 Euro). Sabah kahvaltı sonrası otelden hareketle önce dünyanın halen kullanımda olan en eski kale sarayını ziyaret edeceğiz. Tur lideriniz eşliğinde şatonun davetiye ve resepsiyon odalarını gezerken görebilecekleriniz arasında Napoleonun Waterloo savaşında giydiği pelerini ve kılıcı, Fransız boulle mobilya, Van Dyckin ve Rembrandt ın resimleri göz alıcı eselerin sadece bir kısmıdır.90 € Oxford City-Cambridge Turu : Oxford City-Cambridge turuna katılabilirler Bu turumuzda Bodleian Kütüphanesi, Harry Potter filminin çekildiği Christ Church Colloge ve Kings College Şapeli görülecektir. . Kişi Başı 120 €

  

Kaynak : Londra Turları, Londra Turu Londra Gezileri, Gezi
Tür : Gezi Tarih : 24.10.2012
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]