İran Turları ( İran Gezileri, Turu )

Anasayfa » İran Turları ( İran Gezileri, Turu )
share on facebook  tweet  share on google  print  

İran Turları ( İran Gezileri, Turu )

İran Turları tur organizasyonu ( İran Gezileri gezi organizasyonları, İran Turu tur organizasyonları ) ile gizli kalmış bir güzelliğe yolculuğa var mısınız? İran Turları ( İran Gezileri, İran Turu ) ile hele, ki hiç gitmediyseniz kendinizi çok farklı güzellikler içinde bulacaksınız. İran Turları tur tarihleri TurX Travel'ın internet sitesinde zaman zaman duyurulmaktadır. Fakat derin bir tarihe, uçsuz bucaksız bir kültüre sahip bu güzel ülkeye turlar genellikle özel tur şeklinde düzenlenmektedir. İran'a hakim turizm profesyonellerimiz İran Turları'nı sizler için en ince ayrıntıları dahi göz önünde bulundurarak detaylı bir şekilde hazırlamaktadır. Bazı noktallarda bizlere benzeyen, bazı noktalarda ise oldukça mesafeli bir ülke İran.

İran deyince maalesef haksız bir ön yargı vardır birçok ülke insanında. Maalesef bu ön yargıyı bizler ülkemizde de gözlemlemekteyiz. Fakat şunu çok açık bir şekilde belirtmek isteriz ki, gidişiniz ile dönüşünüz arasında İran'a bakış açınız tamamen değişecektir. Hatta bu ülkeye aşık bile olabilirsiniz demek belki de yerinde olacaktır. Çünkü İran gezisine katılıp bu ülkenin tarihine, kültürüne ve turizme yönelik kullanılan yapılarına aşık olmuş misafirlerimiz bulunmakta ki; bazıları İran'ın neredeyse tamamına yakın bir bölümünü bizlerle özel turlar yaparak gezmişlerdir. İran'daki bir takım kurallar biraz ilginç gelebilir sizlere. Aslında hep duyulan, bilinen kurallardır bunlar; kadınların mecburen baş kapatmaları ve içki yasağı gibi... Onun dışında çok nazik bir insan topluluğu karşılar sizleri İran'da, yabancılara değer veren, misafir etmekten büyük mutluluk ve onur duyan, yardımsever insanlardır kastımız. TurX Travel Genel Müdürü Utku TUNCA'nın bir cümlesi aynen bu şekildedir; "İran'a kendim gitmeden önce İran hakkındaki düşüncelerimden utanıyorum".  Gerçekten de daha önce dediğimiz gibi; İran'a giderken farklı, dönüşte ise çok çok farklı hisler içinde bulur insan kendini. İran'a gitmekten utanmayın, korkmayın. Bu güzel insanlar sizleri Utku TUNCA'nın da dediği gibi aksi düşünceleriniz var ise İran dönüşünüzde sizleri mahçup edeceklerdir.

Peki İran'da ilk görülmesi gereken yerler nereleridir? Bu tabii ki göreceli bir kavramdır, çünkü herkesin önceliği muhakkak ki farklıdır. Fakat bizim TurX Travel ailesi olarak sizlere önerimiz mutlaka İsfahan'ı görmeniz doğrultusundadır. Mesela İran'a ilk kez gidecekseniz bu güzel Pers ülkesini keşfetmeye, 3 gece konaklamalı Tahran - İsfahan turu ile başlayabilirsiniz.

"İran Turları ( İran Gezileri, Turu )" için, toplam 2 sonuç arasından 1 - 2 arası sonuçlar
Tebriz - Şiraz - Persepolis - İsfahan Turu (Gezisi, turları) İran Turları (İran Turu tur organizasyonu, İran Gezisi gezi organizasyonu) farklı içerikler ile sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bu kez İran gezimizde iran'ın farklı bölgelerine bir yolculuğa ...
İRAN TURU 3 GECE KONAKLAMALI (TAHRAN - İSFAHAN) İRAN TURLARI (İRAN GEZİLERİ, İRAN TURU) için tecrubeli bir seyahat acentası arıyorsanız doğru adrestesiniz. İran Turları tur tarihleri için TurX Travel ile iletişime geçebilirsiniz. İran Turları ...