Haftasonu Konaklamalı Gökçeada (İmroz) Turu (1 gece konaklamalı)
Anasayfa » Gökçeada Turları » Haftasonu Konaklamalı Gökçeada (İmroz) Turu (1 gece konaklamalı)
 
Açıklama

Haftasonu Konaklamalı Gökçeada (İmroz) Turu (1 gece konaklamalı)

Gökçeada Turu İçin Tur Programı 

Gökçeada Turları için saat 23:00 'da Kadıköy Evlendirme Dairesi, 23:30'da Taksim Atatürk Kültür Merkezi Önü, 24:00'de İncirli Ömür Plaza Önü Turx Travel yetkilileri ile buluşma sonrası ikramlar eşiliğinde seyahatimize başlıyoruz.

1. GÜN:  Sabah erken saatlerde Gelibolu Yarımadası'nda kabatepe Limanı'na varıyoruz. Kahvaltı sonrası saat 9:00 feribotu ile Gökçeada'ya geçiyoruz. İlk olarak otelimize yerleşiyor, kısa bir dinlenme molasının ardından denizin tadını çıkarmak üzere Kefaloz (Aydıncık) Koyu'na gidiyoruz. Aydıncık Koyu'nda gün boyu denizden faydalanıyoruz. Turx Travel rehberinin belirttiği saatte sahilden ayrılıyor ve Rum Köyleri gezimize başlıyoruz. İlk olarak Dereköy'e geçiyoruz. Dereköy bir zamanlar adanın nüfusu en kalabalık köyüdür aynı zamanda. Dereköy'den sonra ise Tepeköy'e geçiyoruz. Ardından Dibek Kahvesi ve Sakızlı muhallebesi ile büyük bir üne sahip olan Zeytinliköy'e gidiyoruz. Akabinde ise bir sonraki güzergahımız Kaleköy oluyor. Kaleköy'de güneşin batışını seyrettikten sonra otelimize dönüyor ve günün yorgunluğunu atıyoruz.

2: GÜN: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından bir kez daha deniz imkanından faydalanıyoruz. Belirlenen saatte buluşup aracımızın yanına gidiyoruz. Vapur hareket saatine kadar Gökçeada'da serbest zamanda alışveriş imkanı buluyor, sonrasında Kabatepe Limanı'na dönüş yapıyor ve saat 23:00 sularında Gökçeada Turumuzu tamamlayarak İstanbul'a varıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka Turx Travel organizasyonunda görüşünceye dek sizlerden ayrılıyoruz.

Gökçeada Turları

Haftasonu Konaklamalı Gökçeada (İmroz) Turu (1 gece konaklamalı)